ÖZEL DERSLER

PERSONAL TRAINING

Personal Training Nedir?

HEMEN BAŞLAYIN!

Personal Training, profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan kişiye özel egzersiz programlarının antrenman süresince eğitmenle bire bir uygulanmasıdır.

EĞİTMENLERİMİZ İLE BİRE BİR ÇALIŞIN!

Uzmanlaştığımız en değerli spor hizmetlerimizden biridir. Sağlıklı zayıflama, kas güçlendirme gibi fitness hedefleriniz için bire bir özel dersler en iyi çözümünüz olacaktır.

SİZİ ARAYALIM!

Bire Bir Özel Ders (PT) hizmetlerimiz ile ilgili olarak uzman eğitmenlerimizden ve satış danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

PROFESYONEL EĞİTMENLER İLE BİRE BİR ÇALIŞIN!

FITNESS

01

FITNESS

Klasik fitness antrenmanında size özel eğitmenle çalışarak büyük değişimlerin farkına varabilirsiniz. Sadece amacınıza uygun ve size özel hazırlanan program sayesinde düzgün bir fiziğe, artmış bir yaşam kalitesine ve fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.
02

REFORMER PILATES

Genel direnç, esneklik, koordinasyon ve denge dahil aletli pilatesin en bilindik faydalarının tümünü bir arada sunulduğu özel derstir. Pilates egzersizleriyle daha sıkı, daha dengeli ve daha dik bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.
03

KINESIS

Yaşam kalitenizi en üst seviyelere çıkarmayı ve daha dengeli, kuvvetli ve koordineli bir vücut yapısına sahip olmayı istiyorsanız, sizin için dizayn edilen kinesis ile fonksiyonel çalışmalar yapabilir, sağlığınızı ve vücut yapınızı koruyabilirsiniz.
04

POWERPLATE

Az zamanda etkili egzersiz için Powerplate! Egzersiz için çok zamanınız yoksa sizin için dizayn edilen bu egzersiz programı sayesinde yarım saatlik çalışmalarla daha sıkı ve kuvvetli bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.
TOP