GRUP DERSLERİ

Bol kalori harcatan son trend grup fitness derslerinde, eğitmen eşliğinde grup motivasyonu ile spor yaparken aynı zamanda eğlenerek iyi de hissedeceksiniz. Zumba, spinning, fundamentals, functional, yoga, mat pilates, cycling, fit box, express abs, aqua chill, outdoor running ile her gün farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Athletic Bosu

Bosu ekipmanı kullanılarak kuvvetin ve dengenin de geliştiği yağ yakımına yönelik eğlenceli bir derstir

Athletic Core

Karın, sırt, omuz ve kalça kaslarını forma sokmak üzere yoğunlaşan, kuvvet, denge ve esneklik kazandıran bir derstir.

Balance Pilates

Sıkı bir karın, denge ve koordinasyon, iyi bir kan dolaşımı ve sağlıklı nefes alıp verme becerisini kazandıran bir derstir.

Bosu Cardio

Bosu ekipmanı kullanılarak kuvvetin ve dengenin de geliştiği yağ yakımına yönelik eğlenceli bir derstir.

Bosu Pilates

Pilates tekniklerinin bosu üzerinde uygulanarak özellikle karın kaslarının kuvvetlendirilmesi ve omurgaya bağlı duruş bozukluklarının giderilmesini amaçlayan bir programdır.

Core Pilates

Yüksek seviyede Core Challenge çalışması yapılarak yağ yakımını sağlayan ve karın, kalça, kol ve bacaklardaki tüm kasları çalıştıran bir derstir.

Crunch

Gym alanı içerisinde saat başı 20şer dakikalık karın egzersizlerinden oluşan bir ders.

Functional Training

Klasik fitness çalışmaların aksine çoklu eklem hareketlerinin çalışmalarda esas alındığı zevkli bir egzersiz programıdır.

Zumba

Zumba Instructor Network’den sertifikalı eğitmenler ile yapılan Zumba programı, dinamik,heyecan verici,coşkulu ve etkili bir fitness sistemi yaratmak için Latin ve uluslararası müzik ve dans hareketlerini kapsayan bir Latin esintili dans-fitness dersidir.

Spinning

Spinning derslerimizde müzik ve temponun hiç düşmediği 30 dk'lık bir çalışma ile fazla kalorinizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Sadece 1 derslik egzersizle 500 ile  900 kaloriden kurtulabilirsiniz.

Fit Step

Fitness ekipmanları kullanılarak kassal egzersiz yaparken aynı zamanda step yaparak cariovasculer sistemin çalıştırıldığı enerjisi yüksek tempolu bir derstir.

Total Body

Daha ince, daha kuvvetli, daha esnek olabilmek için tüm alt ve üst vücut kaslarına yönelik ayakta ve minderde uygulanan, sıkılaştırıcı hareketlerden oluşan bir derstir.

Stretching

Vücudunuzun esnekliğini artırır, sakatlıkları önler zaman içerisinde kaybolan kas hareket açılarının normale dönmesini sağlar.

Body Flex

Özel nefes egzersizleri ve hareketlerden oluşan bir zayıflama tekniğidir. Vücudunuza büyük miktarda oksijen akışı sağlar, enerjinizi artırarak vücudunuzdaki yağların yakılmasını kolaylaştırır ve cildinizi güzelleştirir.

Buts

Kendi vücut ağırlığımız ve farklı ekipmanlar kullanarak kalça kaslarımızı çalıştırdığımız bir programdır.

TOP